karoca.pl
O restauracjachMenuCateringZamówieniaKontakt
karoca.pl
Restauracje (4kB)

Dlaczego "Karoca"?

(25kB) Wrzesień 2001 rok.
Panna młoda, świeżo "upieczona" mgr inż. technolog żywności i żywienia człowieka (pod której stałym nadzorem znajdują się restauracje "Karoca") do ślubu jechała piękną karocą. Weselne menu, które opracowała, miało zadowolić gości o zróżnicowanych gustach kulinarnych. Wzięła pod uwagę fakt, że po kilkuletnim zachłyśnięciu się zagranicznymi specjałami, wracamy do potraw tradycyjnych - a na weselu - w ich luksusowym, wykwintnym wydaniu.

(24kB) Weselne dania bardzo przypadły gościom do gustu. Nowopowstałym restauracjom w Centrach Handlowych Carrefour Targówek i następnie Carrefour Warszawa Wileńska, została nadana nazwa "Karoca" (miniaturka królewskiej karocy złoci się haftem na biało-czerwonych strojach kucharzy i obsługi).

Nasze motto: zadowolony gość, który odwiedzi nas, aby zjeść śniadanie, lunch, obiad, kolację lub wypić filiżankę kawy, herbaty czy kufel piwa.
(23kB) Profesjonalnie przygotowane zaplecze, nowoczesny sprzęt: piece konwekcyjno-parowe, frytownica ciśnieniowa, grill lawowy, pozwalają przygotować tradycyjne, aromatyczne potrawy w nowoczesny sposób, w zgodzie z aktualnymi trendami w żywieniu. Codzienne dostawy świeżych surowców, mistrzostwo kucharzy, profesjonalna obsługa - to gwarancja, że zadowolony gość wraca do nas regularnie. Wszystkie potrawy przygotowywane są bez konserwantów, na miejscu, ze świeżych surowców. Restauracje dziają od 2001 roku i stali klienci przychodzą do nas całymi rodzinami, z małymi dziećmi i podają im nasze ziemniaczki piure, cielęce pulpeciki w sosie koperkowym i marchewką z groszkiem. Tatuś zamawia żurek z kiełbasą i jajkiem oraz steak z grilla z pysznym sosem i frytkami. Mama delektuje się migdałowym filetem z kurczaka i różnorodnymi surówkami ze świeżych warzyw.
Młodzież lubi posiedzieć przy aromatycznej kawie z ekspresu ciśnieniowego, Coca-Coli z kostkami lodu lub bez, koktajlach jogurtowo-owocowych , piwie z pieczoną golonką. Dystyngowane panie - przy herbacie z pysznym ciastkiem orzechowym.

Wykwalifikowani kucharze przygotują dla Państwa dania bezpośrednio przed podaniem, serwując smaczne i estetycznie podane potrawy wg wybranego menu, z szerokiego wachlarza dań kuchni polskiej i staropolskiej, a także wielu innych kuchni słowiańskich.

Serdecznie zapraszamy, czujcie się u nas jak na pięknym przyjęciu weselnym.

Do góry